Nowe Miasteczko On Line
Click for Zielona Gora, Poland Forecast

Menu główne
 Strona główna
 Aktualności
 Publicystyka
 Wywiady
 Kultura
 Sport i rekreacja
 Reportaże
 Fotoreportaże
 Archiwum
    Wyszukiwarka
Strony interaktywne
 Plan miasta
 Zdjęcie satelitarne
 Galeria
Z kronik miejskich
 UMiG Nowe Miasteczko
 Parafia Nowe Miasteczko
 Zespół Szkół Nr 1
 Stowarzysz. Przyjaciół NM
 Obywatele dla Demokracji
 OKiS Nowe Miasteczko
 OSP Nowe Miasteczko
 Koło Łowieckie "Orzeł"
 ROD "Tulipan"
Strony gminne i inne
 Dwór w Szybie
 Bluesobranie

Zajrzyj tutajPowered by phpBB2

Strona główna Administracja


Serwis Nowe Miasteczko On-Line istnieje od 22 marca 2002 r.


   Witaj w serwisie

Zapraszamy do Niezależnego Forum Internautów Nowego Miasteczka.

Staramy się być na bieżąco we wszystkim, co dzieje się w Nowym Miasteczku. Nie wszędzie jednak możemy dotrzeć. Jeśli masz jakieś ciekawe informacje, o których nie wiemy, podziel się nimi. Z chęcią przyjmiemy do współpracy każdego, kto ma coś ciekawego do powiedzenia.

RomanSDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/platne/rosta/public_html/cutenews/inc/functions.inc.php on line 7

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/platne/rosta/public_html/cutenews/show_news.php on line 23

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/platne/rosta/public_html/cutenews/show_news.php on line 43

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/platne/rosta/public_html/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/platne/rosta/public_html/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54
Wygraj sukces (28.04.2003 r.)
Dodał: RomanS , 09 Feb 2008

24 kwietnia w sali widowiskowej Domu Kultury odbyły się Eliminacje Wstępne Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces" - Tarnobrzeg 2003.

Do udziału przystąpiło 52 wykonawców z wielu miejscowości: Lubin, Rudna, Gaworzyce, Siecieborzyce, Żary, Żagań, Wschowa, Wiechlice, Niedoradz, Borów Wielki oraz Nowe Miasteczko. W tym samym niemal czasie podobne eliminacje odbywały się w 43 miastach całej Polski, w których razem wystąpiło 2040 piosenkarzy.

W Nowym Miasteczku w jury zasiadł dyrektor Konkursu Jarosław Piątkowski z Tarnobrzegu oraz Irena Snoch z Nowego Miasteczka i Grzegorz Białczyk z Wrocławia. Konkurs odbywał się w czterech kategoriach wiekowych.

W I kategorii - uczestnicy w wieku 7 - 10 lat - do następnego etapu nominowana została Weronika Maciejewska z Nowego Miasteczka, a wyróżniona została Marta Opryszak z Nowego Miasteczka.

W II kategorii - wiek 11 - 13 lat - nominację otrzymali: Karolina Semeniuik ze Wschowy, Aleksandra Szmajda z Wiechlic, Radosław Zielonka z Nowej Soli, Piotr Zielonka z Gaworzyc oraz Anita Ziobrowska z Żagania. Wyróżnione zostały: Justyna Budzińska z Nowego Miasteczka, Ewa Henkel z Nowego Miasteczka, Mirabella Hołowczak z Wiechlic, Natalia Moryson z Wiechlic, Justyna Różniewicz z Nowego Miasteczka, Zofia Tomaszewska z Wiechlic.

W III kategorii wiekowej - 14 - 16 lat - zostały nominowane: Marta Dobroś ze Wschowy, Anna Siemieniuk z Lubina oraz Marcelina Woźna ze Wschowy, a wyróżnine zostały: Dorota Domaracka z Żar, Patrycja Kąkalec ze Wschowy, Natalia Kostańska ze Wschowy, Magdalena Małkowicz z Wierzchowic i Lucyna Soja z Gaworzyc.

W ostatniej, IV kategorii - 17 - 19 lat - nominacje otrzymała Agata Iłowska ze Wschowy i Kinga Żak z Niedoradza. Natomiast wyróżniona została Żaneta Sławińska z Żar.

Następny etap - Półfinały Konkursu Wygraj Sukces odbędą się 19 maja w Głogowskim Domu Kultury.

Zbych

Komentarzy: [0]

Dodaj własny komentarz:

Nick:
E-mail: (opcjonalnie)
Emotikony: smilewinkwassattonguelaughingsadangrycryingWprowadź poniższy kod

Security Image
| Zapomnij o mnie
Content Management Powered by CuteNews

Laureat konkursu
Dziennikarz Obywatelski
2007 Roku

II miejsce
w kategorii
Wybór Internautów

Twój kalendarz
Grudzień
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

  Na imieniny idź do:
  Alfreda, Izydora, Zoriny

  22.12 - Początek Zimy
  24.12 - Wigilia Bożego Narodzenia
  25.12 - Boże Narodzenie
  31.12 - Sylwester

Pogoda w regionie
Kliknij po prognozę pogody dla Zielonej Góry
Cytat dla Ciebie

Losowy obrazek

 
do góry   

Strona 'Nowe Miasteczko On-Line' reprezentuje wyłącznie poglądy Autora i nie jest ani w sposób finansowy, ani organizacyjny związana z żadną organizacją państwową, samorządową czy inną. Imiona, nazwiska i inicjały osób pełniących funkcje publiczne są prawdziwe; imiona, nazwiska i inicjały innych osób zostały zmienione, a wszelka zbieżność z nazwiskami prawdziwymi jest przypadkowa. Nie dotyczy to osób, które wyraziły zgodę na ujawnienie swojego prawdziwego imienia, nazwiska, inicjałów.
   Wszystkie opisywane wydarzenia są w zasadniczej treści prawdziwe, jednak Autor - znając niektóre fakty z opowiadań, i mając do dyspozycji jedynie własny punkt widzenia - nie może zagwarantować pełnej zgodności z rzeczywistością.
   Autor nie ponosi też odpowiedzialności za treści zawarte w komentarzach autorstwa gości niniejszego serwisu. System News oraz Forum pozwala bowiem każdemu na dokonywanie dowolnych wpisów na stronie. Usuwane będą wyłącznie teksty zawierające treści o charakterze obelżywym oraz słowa powszechnie uznawane za wulgarne.


Dr.Smoke shop