Nowe Miasteczko On Line

Menu główne
 Strona główna
 Aktualności
 Publicystyka
 Wywiady
 Kultura
 Sport i rekreacja
 Reportaże
 Fotoreportaże
 Archiwum
    Wyszukiwarka
Strony interaktywne
 Plan miasta
 Zdjęcie satelitarne
 Galeria
Z kronik miejskich
 UMiG Nowe Miasteczko
 Parafia Nowe Miasteczko
 Zespół Szkół Nr 1
 Stowarzysz. Przyjaciół NM
 Obywatele dla Demokracji
 OKiS Nowe Miasteczko
 OSP Nowe Miasteczko
 Koło Łowieckie "Orzeł"
 ROD "Tulipan"
Strony gminne i inne
 Dwór w Szybie
 Bluesobranie

Sport i rekreacjapowrót


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/platne/rosta/public_html/cutenews/inc/functions.inc.php on line 7

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/platne/rosta/public_html/cutenews/show_news.php on line 23

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/platne/rosta/public_html/cutenews/show_news.php on line 43

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/platne/rosta/public_html/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/platne/rosta/public_html/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54
Komunikat z XII Otwartych Mistrzostw Nowego Miasteczka w Tenisie Stołowym (28.04.2007 r.)
Dodał: RomanS , 13 Feb 2008

Organizatorzy:

Uczniowski Klub Sportowy "Orlęta" przy Szkole Podstawowej Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Miasteczku
  Uczniowski Klub Sportowy "Lider" działający przy Gimnazjum Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Miasteczku

Miejsce imprezy:

Sala Gimnastyczna Zespołu Szkół w Nowym Miasteczku, ul. Marcinkowskiego 1

Termin:

28 kwietnia 2007r.

Panel Sędziowski:

Sędzia główny: Kazimierz Biniewski (Otyń),
Sędzia Sekretarz: Ryszard Sidło (Nowe Miasteczko)
Sędzia Prowadzący: Marian Nowakowski (Nowe Miasteczko)

Zawody zostały rozegrane w następujących kategoriach:

  • Kobiety open
  • Mężczyźni:
    • do lat 16
    • 17 - 35 lat
    • powyżej 35 lat

    Wyniki

    Kategoria open kobiet:

    1. miejsce - Krystyna Siemieniecka (Nowa Sól)
    2. miejsce - Ewa Matysiak (Nowa Sól)
    3. miejsce - Marzena Mituta (Otyń)
    4. miejsce - Marta Szatkowska (Nowa Sól)

    Kategoria mężczyzn:

    Do lat 16:

    1. miejsce - Adrian Węgrzyński (Sulechów)
    2. miejsce - Bartłomiej Kacprzyk (Sulechów)
    3. miejsce - Fabian Sternik (Bytom Odrzański)
    4. miejsce - Dawid Malis (Bytom Odrzański)

    17 - 35 lat:

    1. miejsce - Tomasz Kamiński (Nowa Sól)
    2. miejsce - Piotr Kupciw (Nowa Sól)

    Powyżej 35 lat:

    1. miejsce - Janusz Kacprzyk (Sulechów)
    2. miejsce - Zbigniew Piotrowski (Żary)
    3. miejsce - Leszek Lachowicz (Nowa Sól)
    4. miejsce - Jacek Frydrychowicz (Otyń)

    W turnieju wzięło udział 44 zawodników (8 zawodniczek i 36 zawodników), którzy reprezentowali ośrodki z Nowego Miasteczka, Nowej Soli, Gołaszyna, Bytomia Odrzańskiego, Głogowa, Sulechowa, Kij, Żar, Szprotawy, Otynia.

    Najmłodszym zawodnikiem była Dorota Mituta (9 lat) z Otynia, natomiast najstarszym Roman Terlikowski - z Nowej Soli.

    Zawody odbyły się w miłej, sportowej atmosferze. Zwycięzcy otrzymali medale, pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe. Fundatorami nagród byli:

  • Dyrekcja Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Miasteczku
  • Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Nowym Miasteczku
  • Marian Nowakowski

    Komentarzy: [0]

    Dodaj własny komentarz:

    Nick:
    E-mail: (opcjonalnie)
    Emotikony: smilewinkwassattonguelaughingsadangrycrying



    Wprowadź poniższy kod

    Security Image




    | Zapomnij o mnie
    Content Management Powered by CuteNews